Skip to main content
 

SOBOL
BUSINESS
4WD

MUDELIVALIK

Šassiiauto

Kaubik

Väikebuss

MUDELITUTVUSTUS

Sobol Business on GAZ tarbesõidukite 4×4 seeria eelmise põlvkonna mudel.
Sobol Next 4×4 ootame müüki 2022 aasta lõpus.

VAATA LÄHEMALT

JAHUTUSSÜSTEEM

T-RAD (Vene-Jaapani JV) toodetud kahesuunaline radiaator koos suurendatud soojusvahetusega tagab jahutussüsteemi kõrge efektiivsuse kõikidel sõidurežiimidel ja lekkete puudumise sõiduki töötamise ajal.

VASTUPIDAV
KÜTUSESÜSTEEM

Polüamiidist kütusetorudega sisselaskesüsteem ja etteandesüsteem hoiavad ära õhukanalite deformatsiooni töö ajal ja vähendavad sisemist müra.

HOOLDUSVABA
ROOLISÜSTEEM

Hooldusvaba roolivõlli kasutamine parandab töökindlust ja pikendab sõlme kasutusiga, parandab juhitavuse parameetreid, rooliratta tagasisidet, suurendab sõiduki aktiivset ohutust ning hoiab ära lekked ja müra sõiduki töötamise ajal.

VÄHENENUD
PIDURDUSTEEKOND

Esirataste ketaspiduritega pidurisüsteem ja BOSCH vaakumservo tagavad  GAZ nelikveoliste sõidukite seas lühima pidurdustee, hädapidurduse võimaluse ja sõiduki pidurdamise ajal teele “triivimise”.

LISATURVALISUS

Poolkonventsionaalne konfiguratsioon tagab laupkokkupõrke korral kokkusurutava osa ning mootori ja muude operatsioonisüsteemide asukoha väljaspool salongi.

Põhikonfiguratsioonis elektrisoojenduse ja lainurksektsiooniga tahavaatepeeglid pakuvad tõhusat vaadet juhi ja kõrvalistuja istmelt ning välistavad igasugused pimealad.

HEA NÄHTAVUS
JUHIISTMELT

Pakub juhiistmelt tõhusat vaadet teele, jättes välja kõik pimealad. Suurenenud kinnitusjõud ja klaasipuhasti harja käikude arv ning suurema võimsuse ja töökindlusega klaasipuhasti reduktormootori kasutamine tagavad suure tuuleklaasi puhastamise efektiivsuse.

ISTMED JA TURVAVÖÖD

Kõik istmed on varustatud turvavöödega ja mugava seljatoe nurgaga.

Valgustusseadmed:

  • Tõhus sõidutee valgustus;
  • Kaugtulede koos lähitulede sisselülitamise võimalus;
  • Tõhus vaade teele juhiistmelt.

TAHAVAATEPEEGLID

Need on elektrisoojendusega ja põhikonfiguratsioonis on lainurksektsioon, mis tagab tõhusa nähtavuse juhi ja kõrvalistuja istmelt ning välistab pimetsoonid.

REGULEERITAV
ROOL JA ROOLISAMMAS

Kokkupandav süsteem on põhikonfiguratsioonis varustatud roolivõimendiga. Neil on optimaalsed geomeetrilised parameetrid.

MOOTORIVALIK

Mootorivalikus on hetkel pakkuda vaid EURO 3, EURO 4 ja EURO 5 mootorid.

MUGAVUSTEGA JUHIRUUM

Suurepärane maastikusooritus koos kõrge mugavustasemega muudavad mitmeotstarbelise sõiduki. Võimas mootor võimaldab hõlpsalt linnaliikluse rütmis navigeerida. Suurepärane pedaalide ja rooli tagasiside, kahes tasapinnas reguleeritav roolisammas ja mugav juhiiste.

Standardne eelsoojendi ja kaks küttekeha tagavad salongis mugava temperatuuri ka külmal aastaajal.

LÄBIMÕELDUD SÕITJATERUUM

Ülim kerekonfiguratsioon võimaldab sõidukite töösüsteemide paigutamist salongist väljapoole, mis tagab selle et müra ja kütuselõhnad ei satuks salongi. Kõigi istmete mugav paigutus, piisavalt vaba ruumi. Lai külguks.

MUGAV JUHTPANEEL JA
REGULEERITAV ROOLISAMMAS

Roolisammas on reguleeritav kaldenurga kõrgusega, optimaalse läbimõõdu ja paksusega rool, raadio juhtnupud roolil. Turvaline ja mugav armatuurlaud mahutab kõik vajalikud nupud, on mugava konfiguratsiooni ja hõlpsasti loetava näidikuplokiga. Esisilla käivitamise signaalnupp asub näidikuplokis.

LIHTNE HOOLDADA

Kere konfiguratsioon võimaldab paigutada sõiduki operatsioonisüsteemid salongist väljapoole, mis tagab müra, kütuselõhna või mootori lisakütte puudumise. Klaasipesuri paak asub mootoriruumis ja seda juhitakse koos klaasipuhasti mehhanismiga. Sõidukit on lihtne hooldada, kuna kõik operatsioonisüsteemid asuvad mootoriruumis.

KÜTTE- JA VENTILATSIOONISÜSTEEM

Teise istmereaga sõidukitel on salongisisene õhujaotussüsteem ja lisasoojendus, mis hoiab ära salongi, sõitjateruumi ja kere ülekuumenemise või ülejahutuse, võimaldab tehasevalikuna paigaldada konditsioneeri. Süsteem võimaldab kliimaseadme elektroonilist juhtimist armatuurlaualt. Väike ring on paigutatud läbi kütteseadme juhtventiili, et tõsta talvel jahutusvedeliku temperatuuri. Kasutatakse suure jõudlusega kütteseadet ja müratut mitmeastmelist ventilaatorit.

MUGAV SÕITJATERUUM

Juhi mugav töökoht: kokkupandav ja reguleeritava kõrgusega roolisammas koos põhikonfiguratsioonis oleva roolivõimendiga, optimaalse läbimõõdu ja paksusega kokkupandav rool, kuhu saab paigutada lisavaliku juhtnupud. Turvaline ja mugav armatuurlaud mahutab kõik vajalikud juhtimissüsteemid ning sellel on mugav konfiguratsioon ja hõlpsasti loetav näidikuplokk. Esisilla aktiveerimise indikaator on paigutatud näidikuteplokki. Siduripedaalile rakendatav jõud on optimaalne. Esisilla aktiveerimishooba saab juhiistmelt hõlpsalt ümber lülitada. Juhiistet saab reguleerida pikisuunas ja kaldenurgas. Kõik istmed asuvad mugavalt, piisavalt vaba ruumi. Lai külguks.

TÕHUS
TULEDESÜSTEEM

Kaug- ja lähitulede samaaegse sisselülitamise võimalus annab juhiistmelt sõiduteele tõhusa ülevaate.

KUIDAS EDASI?

Oleme siin, et aidata – 24 tundi päevas, 365 päeva aastas.